Singlemode koppeling SC-SC simplex blauw

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-74042

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Singlemode
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Glasvezel type: Simplex
  • Kleur: Blauw
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in
Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-74042
Kleur
Blauw
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Keystone koppeling
Nee