SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 10Km

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1312201-10

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: 9/125 singlemode
  • Connector: LC-LC
  • Golflengte: 1310nm
  • Vezeloptische afstand: 10Km
  • Datasnelheid: 1000 Mbps

Let op: Deze SFP module is enkel geschikt voor een Zyxel ethernet switch voorzien van een SFP module slot. Gebruikt u een ethernet switch van een ander merk? Neemt u dan even contact met ons op. Wij kijken graag voor u na of de SFP module compatibel is.

Gerelateerde blogartikelen (4)

Product Specificaties

SKU
GV-1312201-10
Datasnelheid
1 Gbps
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel aansluiting 1
LC
Glasvezel aansluiting 2
LC
Vezeloptische afstand
10Km
Golflengte
1310nm