OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 20m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-40620

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 20m
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Geel
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3
Gerelateerde blogartikelen (4)

Product Specificaties

SKU
GV-40620
Kleur
Geel
Lengte
20m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
ST
Glasvezel aansluiting 2
ST