Glasvezelkabel ST-ST OM3 5m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-20605

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM3
  • Lengte: 5m
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Turquise
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
GV-20605
Kleur
Turquoise
Lengte
5m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM3
Buigradius
56 mm
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
ST
Glasvezel aansluiting 2
ST
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Glasvezelkabel ST-ST OM3 5m
U beoordeelt: