Glasvezelkabel SC-ST OM4 0,50m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-305005

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM4
  • Lengte: 0,50m
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Paars
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3
Gerelateerde blogartikelen (4)

Product Specificaties

SKU
GV-305005
Kleur
Paars
Lengte
0,50m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM4
Buigradius
56 mm
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
ST