Glasvezelkabel SC-ST OM3 3m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-205003

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM3
  • Lengte: 3m
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: ST
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Turquise
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3
Gerelateerde blogartikelen (4)

Product Specificaties

SKU
GV-205003
Kleur
Turquoise
Lengte
3m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM3
Buigradius
56 mm
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
ST
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:Glasvezelkabel SC-ST OM3 3m
U beoordeelt:
  • Welke glasvezelkabel moet ik gebruiken?

    Welke glasvezelkabel moet ik gebruiken?

    Het gebruik van een glasvezelverbinding is steeds meer in opkomst. Dit omdat onze netwerken groter worden en we hier steeds hogere eisen aan stellen. Bij glasvezelverbindingen worden lichtsignalen gestuurd door lange vezels van optisch zeer helder glas om signalen betrouwbaar over grote afstanden te transporteren. Glasvezelkabels zijn in verschillende lengtes en types verkrijgbaar. Tevens kunt u kiezen tussen diverse connectoren. De meest voorkomende glasvezelkabels en connectoren hebben wij hier verder uitgelicht.

    Lees verder
  • Maatwerk glasvezel

    Maatwerk glasvezel

    Wanneer u op zoek bent naar glasvezelbekabeling heeft u de keuze uit kant en klare patchkabels in diverse lengtes en afgemonteerd met connectoren, maar er kan ook gekozen worden voor een glasvezelkabel op maat. Door gebruik te maken van glasvezelbekabeling op maat profiteert u van meerdere voordelen.

    Lees verder
  • Glasvezel vs internet kabel

    Glasvezel vs internet kabel

    Gaat u verhuizen, dan komt u voor de keuze te staan welke provider voor internet, televisie en eventueel telefonie u gaat kiezen. Maar afhankelijk van het aanbod in uw woonplaats, kiest u dan voor ADSL, kabel of gaat u toch voor glasvezel? Of heeft u op het moment nog ADSL of kabel en overweegt u om over te stappen op een glasvezelabonnement. Tegenwoordig is bijna ieder dorp en stad in Nederland voorzien van glasvezel. Is dit het geval, kiest u dan voor glasvezel of kabel?

    Lees verder
  • Ons glasvezel assortiment is uitgebreid!

    Ons glasvezel assortiment is uitgebreid!

    Glasvezel is ontwikkeld om grote hoeveelheden data razendsnel over grote en korte afstanden te transporteren. Het voordeel van glasvezel ten opzichte van een koperen kabel (UTP-kabel) is dat er geen storing door middel van interferentie kan optreden. Mede hierdoor is glasvezel bezig met een flinke opmars in Nederland en stijgt de vraag naar glasvezel aanzienlijk. Des te meer reden om ons glasvezel assortiment uit te breiden

    Lees verder