OS2 glasvezel pigtail gekleurde set SC/PC - 12 stuks

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-54331

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 2m
  • Connector 1: SC/PC
  • Aantal pigtails: 12 in de kleuren rood, groen, blauw, geel, wit, grijs, bruin, paars, turquise, zwart, oranje en roze
  • Kabel type: Simplex

Product Specificaties

SKU
GV-54331
Kleur
Divers
Lengte
2m
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Ja
Glasvezel aansluiting 1
SC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 glasvezel pigtail gekleurde set SC/PC - 12 stuks
U beoordeelt: